whatsapp
  • Amigurumi Kuzu Set

Bebeğiniz için tamamen organik ürünler kullanılarak özenle hazırlanmaktadır. Sizde bebeğiniz organik oyuncaklarla büyüsün istiyorsanız bu seti tercih edebilir ya da diğer organik oyuncaklarımıza göz atabilirsiniz. Set içeriği 1 adet kuzu uyku arkadaşı ve bir adet kuzu diş kaşıyıcısından oluşmaktadır. Diş kaşıyıcı kısmı doğal ağaçtır. Sipariş vermeden bizimle iletişime geçerek renk tercihinde de bulunabilirsiniz. 

Figürlü Organik Amigurumi Kuzu Ve Diş Kaşıyıcı

Türkiye'nin ilk ve tek En-71-72-73 Sertifikalı ahşap diş kaşıyıcılarından hazırlanmıştır. %100 organik materyallerden yapılmış bir üründür. Ürünün güzel tasarımı sayesinde çocuklarınızın kısa bir sürede ilgisini çekecek ve yanından ayırmak istemediği oyuncaklardan biri olacaktır. Organik akça ağacından yapılan bu amigurumi diş kaşıyıcı organik zeytinyağı ile fırçalanmak tadır. SCHACHENMAYR Catania ipleri kullanılmıştır. El yapımı olan bu ürün fabrikasyon süreçlerine girmemiştir ve bu yüzden kanserojen maddelerle etkileşime girmemiş olup piyasadaki oyuncak ve diş kaşıyıcılara göre en önemli özelliği ürünün tamamen organik yapısıdır. Günümüzde çoğu fabrikasyon ürünün içerdiği alerjik ve kanserojen maddelerden uzaktır. Gönül rahatlığı ile çocuklarınıza bu ürünü verebilirsiniz.
Bütün bebek aksesuarlarında olduğu gibi, diş kaşıma ürünümüzü de yetişkin gözetimi altında kullanılmalıdır. Ürünü belirli zaman aralıklarıyla kontrol edin ve herhangi bir aşınma, yıpranma veya hasar belirtisi varsa ürünü atın.
Bebekleriniz diş kaşıma sürecinde bu ürünü çok sevecektir. Yapısı itibari ile çocuklarınızın dişlerinin rahatlamasını sağlayacaktır.
Kullanılan malzemeler: %100 pamuk ip ve Organik akçaağaç 

Yıkama talimatları: Düşük sıcaklıkta yıkama önerilir. (30 derece)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Amigurumi Kuzu Set

  • 60,00TL


Benzer Ürünler

Yıldız Emzik Zinciri

Yıldız Emzik Zinciri

Emzik zincirleri çocuğunuzla tamamen temas halinde olan eşyalardan biri olduğumdan güvenle kullanabi..

35,00TL

Tesettürlü bebek

Tesettürlü bebek

Tamamen organik ürünler kullanılarak yapılmıştır. Yutma, çarpma gibi tehlikeleri olmadığından güvenl..

130,00TL

Etiketler: Amigurumi kuzu, amigurumi organik oyuncak, organik oyuncaklar, organik oyuncak, amigurumi uyku arkadaşı, uyku arkadaşı, amigurumi set, amigurumi diş kaşıyıcı, diş kaşıyıcı, organik diş kaşıyıcı