whatsapp

Bebekler ilk doğdukları andan itibaren anne kokusunu hisseder ve sakinlesirler. Uyku arkadaşı bebeklerin uykuya geçmesini kolaylaştırır. Yapmanız gereken uyku arkadaşını bir kaç dakika üzerinizde tutmak ve kökünüzün geçmesini sağlamak.

Figürlü Organik Uyku Arkadaşı Ve Diş Kaşıyıcı
Türkiye'nin ilk ve tek En-71-72-73 Sertifikalı ahşap diş kaşıyıcılarından hazırlanmıştır. %100 organik materyallerden yapılmış bir üründür. Ürünün güzel tasarımı sayesinde çocuklarınızın kısa bir sürede ilgisini çekecek ve yanından ayırmak istemediği oyuncaklardan biri olacaktır. Organik akça ağacından yapılan bu amigurumi diş kaşıyıcı organik zeytinyağı ile fırçalanmak tadır. SCHACHENMAYR Catania ipleri kullanılmıştır. El yapımı olan bu ürün fabrikasyon süreçlerine girmemiştir ve bu yüzden kanserojen maddelerle etkileşime girmemiş olup piyasadaki uyku arkadaşı ve diş kaşıyıcılara göre en önemli özelliği ürünün tamamen organik yapısıdır. Günümüzde çoğu fabrikasyon ürünün içerdiği alerjik ve kanserojen maddelerden uzaktır. Gönül rahatlığı ile çocuklarınıza bu ürünü verebilirsiniz.
Bütün bebek aksesuarlarında olduğu gibi, diş kaşıma ürünümüzü de yetişkin gözetimi altında kullanılmalıdır. Ürünü belirli zaman aralıklarıyla kontrol edin ve herhangi bir aşınma, yıpranma veya hasar belirtisi varsa ürünü atın.
Bebekleriniz diş kaşıma sürecinde bu ürünü çok sevecektir. Yapısı itibari ile çocuklarınızın dişlerinin rahatlamasını sağlayacaktır.
Kullanılan malzemeler: %100 pamuk ip ve Organik akçaağaç 

Yıkama talimatları: Düşük sıcaklıkta yıkama önerilir. (30 derece) Keyifli alışverişler.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Tavşan Battaniye Uyku Arkadaşı Set

  • 70,00TL