whatsapp

Hakkımızda

    Organik Oyuncaklar' ı açmaya kendi çocuğumuz olduktan sonra karar verdik. Çocuğumuzun tamamen organik, hijyeni kolay sağlanan ( her şeyi ağızlarına götürdükleri için) ve zararsız (çarpma,vurma,yutma) oyuncaklarla oynaması için üretmeye başladık. Şimdi istiyoruz ki daha çok çocuk uygun fiyata ve yüksek kaliteye bu oyuncaklara sahip olsun. Annelerin içleri rahat olsun.

    Kullandığımız malzemeler tamamen sağlığa zararsız olup oldukça güvenlidir. Oyuncaklar yumuşak olduğundan çarpma esnasında zarar vermez. Gönül rahatlığı ile çocuklarınıza verebilirsiniz.

    Ek olarak devletimizin ev hanımlarına vermiş olduğu ayrıcalıktan faydalanarak 17.06.2020 tarihi itibari ile vergiden muaf belgemizi almış bulunmaktayız. Haliyle vergiden muaf olduğumuzdan dolayı ürünlerimizi müşterilerimize +KDV siz en uygun fiyata sunma imkanı sağlıyoruz. Çocuklarımız için en kaliteli malzemeleri kullanarak ve düşük kar oranları koyarak sürümden kazanmayı ve marka olmayı amaçladığımız için en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

    Sizde Organik Oyuncaklar ailemize katılarak çekinmeden, gönül rahatlığı ile güvenli alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NEDEN AMİGURUMİ OYUNCAK ?

    İstediğiniz model size özel olarak yeniden hazırlanıyor, aynı ürün yapılsa bile el yapımı olduğundan fabrikasyon ürünler gibi tek tip olmuyor, biri sizin için emek verip örüyor. Alışıla gelmiş oyuncaklardan farklı olduğundan hem annelerin hem de çocukların dikkatini çekiyor.  Kırılma, batma, kesme, yutma gibi zararları yoktur ve istediğiniz sıklıkta makinede yıkanabilir. Tüyleri olmadığından toz tutmaz.