whatsapp
  • Amigurumi Erkek Tavşan Set 2

Amigurumi setimiz tamamen doğal ve sağlığa zararsız olarak sizin için özel olarak üretilmektedir. İstediğiniz renkte örülebilmektedir. Sipariş veriken renk belirtmeniz yeterlidir.


Organik Amigurumi Erkek Tavşan

%100 organik materyallerden yapılmış bir üründür. Ürünün güzel tasarımı sayesinde çocuklarınızın kısa bir sürede ilgisini çekecek ve yanından ayırmak istemediği oyuncaklardan biri olacaktır. SCHACHENMAYR Catania ipleri kullanılmıştır. El yapımı olan bu ürün fabrikasyon süreçlerine girmemiştir ve bu yüzden kanserojen maddelerle etkileşime girmemiş olup piyasadaki oyuncak ve diş kaşıyıcılara göre en önemli özelliği ürünün tamamen organik yapısıdır. Günümüzde çoğu fabrikasyon ürünün içerdiği alerjik ve kanserojen maddelerden uzaktır. Gönül rahatlığı ile çocuklarınıza bu ürünü verebilirsiniz.
Bütün bebek aksesuarlarında olduğu gibi, diş kaşıma ürünümüzü de yetişkin gözetimi altında kullanılmalıdır. Ürünü belirli zaman aralıklarıyla kontrol edin ve herhangi bir aşınma, yıpranma veya hasar belirtisi varsa ürünü atın.
Bebekleriniz diş kaşıma sürecinde bu ürünü çok sevecektir. Yapısı itibari ile çocuklarınızın dişlerinin rahatlamasını sağlayacaktır.
Kullanılan malzemeler: %100 pamuk ip ve Organik akçaağaç 

Yıkama talimatları: Düşük sıcaklıkta yıkama önerilir. (30 derece)


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Amigurumi Erkek Tavşan Set 2

  • 60,00TL


Benzer Ürünler

Yıldız Emzik Zinciri

Yıldız Emzik Zinciri

Emzik zincirleri çocuğunuzla tamamen temas halinde olan eşyalardan biri olduğumdan güvenle kullanabi..

35,00TL

Tesettürlü bebek

Tesettürlü bebek

Tamamen organik ürünler kullanılarak yapılmıştır. Yutma, çarpma gibi tehlikeleri olmadığından güvenl..

130,00TL